logotype
image1 image2 image3 image4

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! ___ Tel. (32) 615-00-23 ___

Bramy Garażowe

  • Bramy Segmentowe

Nowoczesne rozwiązania techniczne zamknięte w dowolnie wybranej formie, którą umożliwia pełna paleta kolorów, wzorów, tłoczeń czy materiałów. System docieplenia zapewnia izolacje garażu od środowiska zewnętrznego, czemu służą także zabezpieczenia antywłamaniowe na życzenie klienta. Pionowe prowadzenie płaszcza pozwala na wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni i doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie występuje trudny, niebezpieczny wjazd z ulicy. Możliwość montażu automatyki ułatwia obsługę bramy, natomiast system fotokomórek zapewnia pełne bezpieczeństwo dla Ciebie, bliskich i twojego samochodu.

  • Bramy Rolowane

Estetyczne wzornictwo dzięki wykorzystaniu tylko najlepszych materiałów, zamkniętych wokół ocieplanego rdzenia. Cicha praca i montaż obejmujący małą przestrzeń powierzchni pomieszczenia powoduje, że brama zwraca na siebie uwagę tylko za sprawą doskonałego wykonania, natomiast silnik w kasecie wyklucza konieczność montażu napędu. Producenci oferują każdy wzór, kolor czy dodatki takie jak przeszklenie części paneli, co powoduje idealne dopasowanie do potrzeb i zaspokojenie wymagań klienta.

  • Bramy Uchylne

Proste i zwarte ale zarazem estetyczne wykonanie dzięki różnym wariantom kolorów i tłoczeń dostarcza możliwość łatwego zamknięcia otworu garażowego. Prosta konstrukcja gwarantuje długoletnie użytkowanie. Zastosowanie napędu ułatwia obsługę bramy, dzięki czemu jest to mniej czasochłonne i wyklucza konieczność ręcznej obsługi. 

 

Bramy Przemysłowe

  • Bramy Segmentowe
  • Bramy Rolowane

Doskonała jakość wykonania oraz wiele wariantów budowy np. wbudowane drzwi, przeszklone całe panele lub pojedyńcze okna gwarantują sprostanie największym wymaganiom. Obsługa bramy realizowana jest na dwa sposoby: ręczny oraz z pomocą napędu. Wieloletnia gwarancja oraz pełny serwis na życzenie pozwala użytkować bramę przez kilkanaście, kilkadziesiąt lat.

 

 

Automatyka 

  • do Bram Garażowych

Możliwość zdalnego uruchomienia bram segemntowych i uchylnych oraz synchronizacja z napędami bram wjazdowych. System fotokomórek zabezpiecza światło bramy, a możliwość wgrania wielu pilotów pozwala korzystać z bramy wszystkim domownikom. O tym jaki dobrać napęd w głównej mierze decyduje wielkość bramy i częstotliwość jej użytkowania, czy bedzie to brama garażowa czy przemysłowa.

  • do Bram Przesuwnych

W zależności od modelu dostępnych jest wiele opcji sterowania od ustawienia siły, czasu ruchu czy wpisania do pilota opcji furtki. Zastosowanie fotokomórek zabezpiecza światło bramy, a lampa sygnalizuje ruch bramy przy słabszym świetle. Dobór napędu zależy od ciężaru bramy i częstotliwości użytkowania.

  • do Bram Dwuskrzydłowych

Wybór odpowiedniego modelu napędu w tym przypadku zależy w głównej mierze od 3 czynników: wielkości i masy skrzydeł bramy, częstotliwości użytkowania i możliwości montażu(na słupku, wbudowany w słupek, podziemny). W każdym przypadku istnieje możliwość montażu fotokomórek czy lampy.

Rolety

3 systemy montażu rolet od nadstawkowych poprzez ukryte pod tynkiem widoczne jedynie jako pancerz powodują, że montaż obejmujący każde okno czy drzwi jest możliwy. Estetyczne wykonanie i wykorzystanie aluminium w dowolnie zamówionym kolorze ułatwiają optymalny dobór do tynku czy koloru okien/drzwi.